Custom Paracord Hiirt, Kaablid Magnetvälja Pehme Microsoft IO1.1 Shark IE3.0 Arvuti Liides Vaba Jalad 1200dpi 2m

Custom Paracord Hiirt, Kaablid Magnetvälja Pehme Microsoft IO1.1 Shark IE3.0 Arvuti Liides Vaba Jalad 1200dpi 2m

Custom Paracord Hiirt, Kaablid Magnetvälja Pehme Microsoft IO1.1 Shark IE3.0 Arvuti Liides Vaba Jalad 1200dpi 2m

€22.29

Toote kirjeldus

  • Pakett: Jah
  • Sertifitseerimine: PUUDUB
  • Tüüp: Dada Kaabel Üleandmine
  • Päritolu: CN(Päritolu)
  • Mudeli Number: AA0092
  • Tooted Staatus: Laos

Toote Info:

Vihmavari juhe hiire juhe juhe sobib Microsoft IO1.1 punane tuli hai IE3.0 äärmiselt liikuv hai

1 hinda, osta rohkem allahindlusi, suured kogused.Hind

-

Traat on umbes 2 meetrit pikk ja traadi läbimõõt on umbes 3,2 mm

-

Masin on vihmavari juhe, kullatud pea, pistik ja USB on tugevam, tuum on veidi paksem, suurem kulumine-vastupidav, ja see on tehtud masin.

-

Saate muuta ka joone, et muud hiirt mudelid.Kui see on tavaline hiir, saate meile öelda, hiir mudel ja seda muuta.Kui see ei ole tavaline hiir, võite saata hiirt lahti foto, mis aitavad teil muuta juukseid.

-

Märkus 1: uus versioon IE3 Blue Shadow täiustatud versioon, on erinevaid line jada, mida vaja, et muuta liini jada, jätke teade, kui pildistamine: muuta punane, valge, roheline, must ja must (või otse tulistada Nr 1 katuse trossi muutmine: IE3.0 Sinine Vari PRO line jada + üldine slaidi valik )

Märkus 2: IE3 on kõik otseselt ühendatud, IO1.1 on jagatud kahte varianti, kuid nii meie read on võimalik universaalselt kasutada (1. Kui originaal pesa, saate otse vooluvõrgust originaal, otse ühendage uus, 2. Kui see on joodetud, esimene müümata originaal hiirt, kaabel, ja siis joodetud pistikupesa me andsime (märkus niikuinii) ja seejärel paigaldage uus kaabel.)

Märkus 3: Kui seda kasutatakse teiste hiirt, mudelid, pistikupesa on võrreldes offline et, kui see on erinev, seda saab muuta ja uuesti kasutada.Näiteks, see sobib Leibo või Razer, Logitech, Shuangfeiyan, ja muud hiirt mudelid!Nii kaua, kui liini järjekord on korraldatud, on võimalik universaalselt kasutada!

Pakett Sisaldab:

1 * hiire juhe,1 * vasakut jalga, 1 * hiire pesa

Klassikaline Intellimouse:1 * hiirt, kaabel, 1 * vasakut jalga

Märksõnad: käsi ufo, heq5, microsofti juhtmeta, microsoft skulptuurid, kaabel-monitor pc, g1 hiir, microsoft offic, hiir paracord, jalad hiir, windows 8 bios-i võti

Kommentaarid

Hinnang