M. 2 klahvi, A. E., et mPCIe pikendusjuhtmed , M. 2 WiFi mini PCI-E (minicard) pikenduskaablid

M. 2 klahvi, A. E., et mPCIe pikendusjuhtmed , M. 2 WiFi mini PCI-E (minicard) pikenduskaablid

M. 2 klahvi, A. E., et mPCIe pikendusjuhtmed , M. 2 WiFi mini PCI-E (minicard) pikenduskaablid

€17.34

Toote kirjeldus

  • Mudeli Number: r55
  • Pakett: No
  • Brändi Nimi: PKK-Link
  • Tüüp: PCI-E Ärkaja
  • Tooted Staatus: Laos

PKK-Link M. 2 WiFi mPCIe pikendusjuhe

Brändi nimi: PKK-LINK

Toote nimetus: M. 2 WiFi klahvi A. E mPCIe (mini PCI-E) pikendusjuhe

Toote mudel: R55SF, R56SF, R65SF, R66SF

Ülekande kiirus: PCIe 3.0 x1 full speed, 8G/bps (Max.)

Juhtme pikkus: 3 ~ 100 cm, pikkust saab kohandada,

Rakendus: M. 2 WiFi pesa mPCIe serva pikendus-kaabel

PKK Osa-Number Kirjeldus:

Kaabli pikkus Kirjeldus:

Pikkus traat viitab osa nähtavad traat.See ei sisalda polüklooritud bifenüüle (PCB) ja pistik.Näiteks traadi pikkusega, palun vaadake 5cm sinine nool joonisel.

Toote eelis:

1. Traat ära, kasutades saksa imporditud patenteeritud traat, kasutades Taiwan importis Lotes pistik, kõrge sagedus toetuse PCIe 3.0 stabiilne üleandmine.

2. Kaabli pikkuse ära, alates 10 cm kuni 1 m, juhtme pikkus saab kohandada vastavalt kliendi vajadustele.

3. Erineva signaali ei ole konstruktsiooni, ei ole signaali sumbuvus häirete probleem parasitaarhaigused mahtuvuse ja parasiitide induktiivsus, ja ei ole CAF mikro-lühise, - ja toode on püsiv.

4. Toodet kasutatakse kvaliteetseid materjale, PCB töö täppis -, vase paksus on paksenenud, et 1-untsist, gold finger kulla sisaldus on piisav, kullatud suu on hea elektrijuhtivus, mis võib vähendada sinise ekraani crash põhjustatud suurenemist oksüdatsiooni ja rooste vastupanu.Signaali edastamine on stabiilne täiskiirusel ja ei ole ühilduvuse probleem.

5. Kaabli kasutatav toode ise on väga vastupidav.See on kaitstud PCB tihend, mille paksus on 3mm at metalli keevitus punkti ning kinnitatakse kruvidega ja hex pähklid.Toode on tugev ja usaldusväärne, vastupidav tõmmates, anti-interferentsi, ja ei ole katki.Küünte probleem.Traat võib olla painutatud ja murtud mõjutamata kasutada.

6. PCB kääbus ja rasva disain, kääbus ei jõua graafika kaart, lisa rasv ja kaua disain teha juhatuse lihtsam paigaldada, vähendades võimalust, kahju.

PurchaseNotice:

1. Igasuguseid Emaplaadi ja seadmed tingimusest, näiteks signaali sõidu võime on erinev, tulemusi meie katse ei garanteeri, et see on sama, mis teie testi tulemused.Sa pead teadma, kui kaua, kui kasutate pikendusjuhet, signaal on kahju.Ostja, kes nõuab suurepäraselt, palun ära osta.

2. PCI-E kaart või emaplaat on elektroonikaseadmetes, mis suurendavad aja-ja antioksüdanti vananemist.Ta muutub ebastabiilseks, kui pistik pikendusjuhet.Ei toeta vana varustust.Seade, mis on rohkem kui neli aastat, palun ära osta.

Q&A:

On olemas EMI varjestus Kaabel?

Ekstender kasutab uusimat materjalide EMI varjestus viie ainus korter kaablite projekteerimine.See meetod võimaldab iga kaabel on täielikult kaetud elektromagnetilised häired varjestus koos läbi polümeer guard vastu saabuva või väljuva heite elektromagnetilised sagedused, minimeerida häirete ja lagunemise kohta jõudlust ja vähendada kaalu extender.

Märksõnad: postkaart aitäh, minu, 6-pin pci pikendusjuhe, pcie ärkaja, kaart ärkaja, kaart aitäh, 32bit pci pikendusjuhe, pci ärkaja, pci naine pci mees pikendusjuhe, pci-e pikendusjuhe

Kommentaarid

Hinnang